אביזרים לאופניים

אביזרים לאופניים

אביזרי אופניים – באיזו תדירות להחליף את אביזרי האופניים שלך?

אם אתם מחפשים להוסיף אביזרים לאופניים חדשים, הגעתם למקום הנכון. יש לנו את כל המידע שאתה צריך לדעת על מה שאתה צריך לרכוש עבור האופניים שלך. תלמד גם באיזו תדירות עליך להחליף את אביזרי האופניים שלך. לקבלת טיפים מעולים נוספים, המשך לקרוא. כדאי גם לקרוא את המדריך המקיף שלנו לאביזרים לאופניים. אתה תמצא את זה מאוד שימושי!

מה אני יכול להוסיף על האופניים שלי?

ישנם אביזרים רבים לאופניים, ואתה עשוי לתהות אילו נחוצים לבטיחותך. חלקם חיוניים, כגון קסדה, בעוד שאחרים הם רק בשביל הכיף. אתה תמיד צריך להבטיח את בטיחותך בעת רכיבה על האופניים שלך. ללבוש בגדים בהירים ולהגן על עצמך. אתה תהיה שמח שעשית. למתחילים, אנו ממליצים להתחיל עם האביזרים הבסיסיים ולהוסיף עוד ככל שתהיו בקיאים יותר.

אתה צריך גם ערכת תיקון אופניים. זה יכיל דבק וטלאי לתיקון צמיג שטוח. מנוף צמיגים הוא גם השקעה טובה. כלים אלה יכולים לשמש להסרת צמיג שטוח מן השפה שלה. חלק מהאופניים מגיעים עם רכזות לשחרור מהיר. כדי להסיר את הגלגל, יהיה עליך להשתמש במפתח ברגים. מד צמיגים יעזור לך לקבוע את לחץ הצמיגים הנכון, ולהתריע על דליפות איטיות.

תיק אוכף הוא אביזר נוסף. תיק זה יכול להיות מחובר לתחתית של האוכף שלך והוא יכול להחזיק את המפתחות שלך, ארנק וטלפון סלולרי. תיק זה יש כיסוי מסך מגע שקוף המאפשר לך לראות את הטלפון שלך או לגשת אליו מכל מקום על האופניים שלך. אתה יכול גם להשתמש בתיק כמתקן טלפון אם יש לך סמארטפון. תוכל לשקול לרכוש מטען נייד אם אתה מעדיף לשמור על טעינת הטלפון שלך.

מה אני צריך לשדרג על האופניים שלי?

כאשר בוחנים שדרוג אופניים, הדבר הראשון שאתה צריך להסתכל הוא מה מעצבן אותך ביותר. זה יכול להיות גזע ארוך יותר או מוט רחב יותר. מהירות ויעילות ישתפרו על ידי שרשרת קלה יותר. אתה צריך לבחור אחד שמתאים לגוף שלך. אתה צריך לבחור את היחס הנכון של שרשראות. מלבד הוספת משקל, זה צריך להיות גם נוח. כמה שדרוגים העליון לעשות על אופניים הם:

צמיגים הם דרך ברורה נוספת להגביר את המהירות ולשפר את ביצועי האופניים שלך. צמיגים קלים יכולים להועיל לאופניים ברמת הכניסה שיש להם גלגלים כבדים מאוד. אתה יכול להפחית את משקל האופניים שלך על ידי החלפת הגלגלים הישנים שלך בגלגלים קלים יותר. גלגלי אלומיניום הם האפשרות הטובה ביותר לתקציב שלך, אך אתה יכול גם לקנות גלגלי סיבי פחמן מהשורה הראשונה.

במהלך השנים האחרונות, טכנולוגיית ההשעיה עשתה צעדים גדולים. אפילו ציוד המתלים היקר ביותר יכול לשמש כעת באופן יעיל בהרבה ממה שהיה לפני 8 שנים. חלק מהמותגים המובילים שיש לקחת בחשבון לשדרוגי מתלים כוללים את פוקס, רוקשוקס וזב. אם אתה מרגיש צורך, אתה יכול לכוון את ההשעיה שלך. אמנם זה יכול לשפר את איכות הנסיעה שלך, אבל זה יקר. הקפד לשדרג את האופניים שלך על פי התקציב שלך ואת סגנון הרכיבה.

באיזו תדירות כדאי להחליף אביזרי אופניים?

יש שלוש סיבות למה אתה צריך להחליף שלך אופניים אבזרים. כבל מרופט או פגום עלול לגרום לטלטלות פתאומיות בעת העברת הילוכים. כבלים מרופטים יכולים גם לגרום לך לחתוך את האגודל תוך כדי התעסקות עם מתאמי הקנה וניקוי האופניים. כבלים מרוטים יכולים להשפיע גם על תפקודם החלק של האופניים שלך.

Roger James

Learn More