אנקר

אנקר

אנקר היא חברת אלקטרוניקה סינית עם מגוון רחב של מוצרים. אלה נעים בין מטענים לטלפונים ובנקי חשמל לאוזניות, רמקולים, לפידים ומגני מסך. החברה מייצרת גם מגוון אביזרים, כגון מטען לרכב וכבל יו אס בי. מטה אנקר נמצא ב צ ' אנגשה, הונאן, סין.

מהו המותג אנקר?

כשאתה חושב לרכוש סוללת מחשב נייד חדשה, אתה עשוי לתהות, " מהו המותג אנקר?"המותג הזה הוא אחת האפשרויות המובילות עבור מי שלא רוצה להוציא יותר מדי. המותג מציע מספר קטגוריות מוצרים, כולל ספקי כוח ניידים ומוצרי שמע אלחוטיים. עם זאת, המוצרים המקוריים שלהם מתמקדים בסוללות למחשב נייד. המותג בילה שנה בפיתוח סוללת המחשב הנייד הראשונה שלו, שהוצבה כסוללת מחשב נייד בעלות נמוכה ואיכותית.

המותג אנקר ידוע בייצור מוצרים איכותיים שהם זולים וקלים לשימוש. יש להם מעל עשרים שנות ניסיון בייצור מוצרים, ויש להם מוניטין מוצק בקרב הצרכנים. המותג גם מבטיח כי מוצריה בנויים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מה שהופך אותם אמינים ואמינים על ידי צרכנים רבים.

החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי סטיבן יאנג, שעבד בעבר בגוגל כמהנדס תוכנה בכיר. לאחר מכן עבר לשנג 'ן, סין, שם התחבר עם דונגפינג ג' או, ראש מבצע סין של גוגל. החברה התמקדה במקור בסוללות למחשבים ניידים, אך מאוחר יותר החלה למכור מטענים ניידים, מטעני קיר ואפילו מצברים לרכב. כיום, אנקר יש יותר ממיליארד דולר בהכנסות, מה שהופך אותו סיפור הצלחה אמיתי של הרוח היזמית.

אנקר הרחיב גם את בסיסו הגיאוגרפי. בעוד שרוב עסקיה מבוססים במערב, יש לה גם נוכחות באסיה, והיא מהווה רק 3% מסך הכנסותיה. אנקר הוא גם אחד המותגים המובילים בעולם, ויש לו דגש חזק על מחקר ופיתוח. צוות המחקר והפיתוח שלה מהווה למעלה מ -60% מהחברה, והיא מפתחת מאות מוצרים חדשים מדי שנה.

מדוע אנקר הוא מותג טוב?

Anker הוא מותג פופולרי, ומוצריו מדורגים בין מטעני הסוללות הניידים הטובים ביותר באמזון בשלוש השנים האחרונות. הוא מבוסס ב שנזן, סין, ויש לו משרדים ב סיאטל, טוקיו, דובאי, ו ג ' קרטה. החברה גם עושה צעדים במדיניות סביבתית. בנוסף, אנקר רוצה להפוך את חוויית הטעינה לנוחה ככל האפשר עבור הצרכנים. המשמעות היא שהיא תפסיק לשלוח מטענים גנריים עם מוצריה ותעודד את כל היצרנים להשתמש באותו מטען עבור כל המוצרים שלהם.

מאז הקמתו, אנקר מגוון למגוון רחב של קטגוריות ושווקים. זה התחיל לייצר סוללות למחשב נייד ובהמשך התרחב לאלקטרוניקה אחרת כמו כבלים ומנסרים. בשנת 2017 התארגנה החברה מחדש לחידושים של אנקר. זה איפשר לה לפתח כמה מותגי משנה, כולל זולו (פאוור), אופי (טכנולוגיית בית חכם), רואב (טכנולוגיה ברכב) וערפילית (מקרנים).

בשנת 2012 החליט אנקר לגוון למוצרי שמע, רכב ובית חכם. היא השיקה אוזניות בלוטות', ושאיפותיה הן להתחרות בחברות כמו הרמן קרדון ובוס. החברה הרחיבה את עסקיה מעבר לאלקטרוניקה, ולאחרונה הגיעה לעסקה עם וולמארט למכירת מוצריה בענקית הקמעונאות. בינתיים, היא תמשיך לגוון, להרחיב את קו המוצרים שלה כדי לכלול מוצרים אחרים.

המוצרים של אנקר עמידים ובטוחים במיוחד, והיא מכרה מעל 200 מיליון יחידות ברחבי העולם. מותג זה הוא גם במחיר סביר, ומשתמשים רבים מרוצים רכישות אנקר שלהם במשך שנים רבות. אנקר ממשיכה להשתמש בטכנולוגיה חדשה כדי לחדש ולשפר את מוצריה. רמקול הבלוטות ' שלו הוא אחד ממוצרי האנקר המובילים, והוא מייצר בהירות צליל מעולה.

מדוע כדאי לרכוש מוצרי אנקר?

בטח שמעתם על המותג אנקר, אבל אולי אתם תוהים במה מדובר. החברה הוקמה על ידי סטיבן יאנג, מהנדס לשעבר של גוגל, במטרה ליצור אלקטרוניקה אמינה במחיר סביר. שם החברה בא מהמילה הגרמנית" אנקר", שפירושה "עוגן"."

אנקר היא חברה המייצרת מוצרי טעינה המשתמשים בטכנולוגיה הנקראת פאווריק. פאווריק נמצא כמעט בכל מוצרי אנקר, כולל מארזי הסוללות ותקעי הקיר שלהם. טכנולוגיה זו משתמשת בשבב קטן בתוך המטען כדי לזהות איזה מכשיר מחובר לחשמל ולספק את כמות הזרם המתאימה. שבב זה מפותח עוד יותר ובסופו של דבר יאפשר אביזרים קטנים וקלים יותר.

אנקר הגדילה בהתמדה את הפרופיל שלה על ידי מתן מוצר נישה הממלא צורך בשוק. כתוצאה מכך, המותג החל להתרחב לשווקים חדשים ולשרת מגוון רחב יותר של צרכנים. בעוד שחלק ניכר ממכירות החברה עדיין מתבצעות באמצעות כבלים, אנקר ביצעה לאחרונה דחיפה לשווקי הרכב והבית החכם.

בשנת 2011, סטיבן יאנג, מהנדס תוכנה לשעבר של גוגל, ייסד את אנקר כדי לספק חווית טעינה טובה יותר. הוא רצה מוצר שיבטל את המגבלות של מכשירים ניידים. כתוצאה מכך, הוא התפטר מעבודתו כדי ליצור חברה שתגשים את חלומותיו. מאז, אנקר הפכה למובילה עולמית בבנקי כוח ניידים.

Roger James

Learn More