כיצד לבחור רתמה נגד משיכות לכלב?

רתמה נגד משיכות לכלב, DOGSPOT

משיכה ברצועה יכולה להיות גם מעצבנת וגם מזיקה לצוואר, עמוד השדרה והרגליים הקדמיות של חיית המחמד שלך.

רתמות שתוכננו במיוחד כדי למנוע מכלבים למשוך רצועות זמינות, ועשויות לעזור לעשות הבדל גדול בנימוסי ההליכה של הכלב שלך. בעוד כלים אלה לא צריך להחליף שיטות אימון מתאים, רתמות יכול לעשות הבדל עצום להתנהגות של הגור שלך בזמן בחוץ.

מהי רתמה נגד משיכות לכלב?

רתמה נגד משיכות לכלב, DOGSPOT מאפשרות אילוף קל יותר על ידי הצבת שליטה סביב החזה במקום בצוואר – ומסייעות במניעת התנהגויות לא רצויות כמו משיכת כלבים אחרים או נביחות מוגזמות.

רתמות ללא משיכה מציעות שליטה רבה יותר ומאפשרות לך לכוון את כלבך כלפיך על ידי הפעלת לחץ, לדברי בקר. הם מהדקים סביב כתפיהם, מרכז החזה ומאחורי בתי השחי של הרגל הקדמית ולא סביב צווארם כמו שעושים צווארונים מסורתיים; כאשר הגור שלך מושך, בקרת הרצועה שלו נעה מחוץ למרכז במקום גב ישר כמו ברתמה רגילה, ומעניקה לך יותר יכולת ודיוק בעת הפעלת לחץ כלפיהם.

מאמנים רבים ממליצים על רתמות ללא משיכה כחלופה לצווארוני חנק או שיניים שעלולים לגרום לכלב שלך אי נוחות וכאב. רתמות ללא משיכה עשויות גם לעזור לכלבים שלא אוהבים ללבוש צווארונים ועלולים להיות להם קשרים שליליים עם רצועות.

כוונון הוא המפתח בעת חיפוש אחר הרתמות האידיאליות נגד משיכה, מכיוון שהדבר מבטיח שהן מתאימות לכלבך בצורה מאובטחת מבלי להסתכן בפציעה וגירוי.

חלק מהרתמות המבוקשות ביותר ללא משיכה מותאמות במיוחד לכלבים גדולים. מועדף בסיאטל, וונדר ווקר ללא משיכה לרתום תכונות ניילון חגורה כי קליפים או הקדמי או האחורי של הכלב שלך של חזה טבעת עבור קובץ מצורף קל וההסרה.

שני כלבי עיצוב של לא-למשוך לרתום הוא עוד פופולרי אפשרות עבור קטן או בינוני בגודל כלבים כי צריך לא-למשוך רתמות בלי לשבור את בנק.

מתי אתה צריך רתמה נגד משיכות לכלב?

משיכת רצועה היא לא-לא ענק לבעלי כלבים. משיכה יכולה להפוך הליכה מהנה אחרת למסע מלחיץ ומתסכל ביותר.

למען ביטחונו של הכלב שלך ושלךרתמות הן פתרון יעיל לסייע בהפסקת המשיכה. רתמה איכותית תתהדק סביב חזהם כאשר הם מושכים ועוצרים את הבעיה בעקבותיה.

לא כל רתמות ללא משיכה נוצרות שוות-חלקן גורמות לבטן הכלב או לרגליו האחוריות להידוק חזק יותר כאשר הן מושכות, ועלול לפגוע בבעלי החיים.

כמו ברתמות באופן כללי, נושא אחד עם כמה רתמות יכול להיות ההתאמה הלקויה שלהם הגורמת לאי נוחות בכתף או לשפשוף בית השחי לאורך זמן.

גודל אידיאלי של רתמה צריך ליפול ממש מעל עצם החזה כדי למקסם את כוח ההיגוי בעת הליכה חיית המחמד שלך לצדך. בפרט, טבעת החזה שלה צריכה להיות ממוקמת כאן לשליטה מרבית בהיגוי בעת הליכתו לצד.

אם הכלב שלך הוא מושך אגרסיבי או חזק, שימוש ברתמה עם קליפסים קדמיים ואחוריים עשוי לעזור להרתיע משיכה. קליפים קדמיים עשויים להיות מוצלחים יותר בייאוש משיכה מאשר עמיתיהם – כדי להיות בצד הבטוח יהיה חכם יותר למצוא דגמים הכוללים קליפים קדמיים ואחוריים, כך שניתן יהיה לאמן את הגור שלך לא למשוך.

כיצד להשתמש ברתמה נגד משיכות לכלב?

אם הכלב שלך נוטה למשוך תוך כדי הליכה, רתמה ללא משיכה עשויה להועיל. תוכנן במיוחד כדי להרתיע התנהגות משיכה ולעשות הבדל מדהים בהתנהגות ההליכה שלו.

בקר ממליץ למצוא רתמה ללא משיכה שמתאימה היטב ונותנת לך שליטה מלאה ברצועה שלהם. אחד עם רצועות חוצה מעל הכתפיים שלהם, הידוק בחזה המרכזי שלהם הידוק מתחת לבית השחי הרגל הקדמית שלהם מומלץ.

ברגע שהכלב שלך מצויד ברתמה שלו, אבטח את הרצועה שלה לאחד מקטעי הטבעת הקדמיים ברתמה שלו. לקבלת תוצאות אופטימליות, קשר את הרצועה סביב הקשר שלה ואמר " בוא נלך!"לפני היציאה לדרך יחד.

ברגע שהגור שלך מתחיל למשוך ברצועה, עצור מיד ופנה לכיוון אחר כדי לגרום לרתמה שלהם ללא משיכה להידוק ולהפעיל לחץ עדין על כתפיו וליבתו, מה שאמור להרתיע משיכה.

רתמות ללא משיכה הטובות ביותר נועדו גם להיות נוחות גם לך וגם לגור שלך. רבים כוללים גב מרופד לתמיכה נוספת, בעוד שחלקם אפילו מצוידים בריפוד קצף רך משני הצדדים המרפדים את ראשם לכרית נוספת.

רתמות ללא משיכה פופולריות להפליא בקרב מאמנים המשתמשים בשיטות אימון חיזוק חיוביות, אך עם זאת יכולות להיות מאתגרות לשימוש בהצלחה. חלק מהכלבים מוצאים אותם לא נעימים וינסו למשוך את קצה הצווארון חזק מדי, ואולי יפצעו את צווארם או את גבם בתהליך.

Roger James

Learn More